Літо сезон нових вражень та знайомств пройшов підлітковий табір YTX 2024
В атмосфері дружби та єдності учасники табору розкривалися у своїх командах, беручи участь у конкурсах і різноманітних заходах. Кожен день був наповнений радістю, гарним настроєм і новими знайомствами. Різноманітні конкурси, водні ігри, танці, музика, спортивні змагання і, звісно ж, призи допомогли їм відволіктися від повсякденного життя.
Завдяки міжнародним партнерам, тисячі людей отримали допомогу у вигляді замороженої продукції тривалого зберігання. Піца і бутерброди стали улюбленим частуванням завдяки нашим друзям і партнерам із Німеччини Hoffnung und Hilfe e.V
Літні канікули це завжди радість і незабутні враження. Для "Послідовників" Християнського центру "Пробудження" стартував перший сезон наймолодших учасників, малеча розпочала цей 2024 рік
відкриттям літніх таборів занурившись у п'ятиденну пригоду, що стала єтапом нових знайомств і дитячих посмішок.