14.01.2021
Очікуючи сильних морозів: в Одесі розгорнули пункт обігріву
Великий намет волонтери Місії почали встановлювати на площі Куликове Поле. Він запрацює 14 січня з 12:00. Там уже розклали на землі дерев'яні піддони та підключили обігрівач. А недалеко від намету чергує машина швидкої допомоги.
Насамперед пункт обігріву створено для допомоги соціально незахищеним верствам населення, однак погрітися там можуть усі охочі. Намет працюватиме цілодобово. Також у пункті обігріву відвідувачів годуватимуть двічі на день. Волонтери зазначили, що зайти в приміщення можна тільки в масці.
Посилання на першоджерело: На Куліковому полі розгортають пункт обігріву (фото) (vgorode.ua)
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026