14.12.2019
Відкриття пункту обігріву на площі Куликове Поле
Кожна людина зможе зайти погрітися, випити гарячого чаю та отримати першу медичну допомогу. За час роботи пункту обігріву в Одесі смертність серед безхатченків зведена до нуля. А організація пункту виведена на той рівень, що не тільки бездомні, а й будь-хто може без проблем отримати допомогу.

За прогнозами синоптиків ця зима буде найхолоднішою за останні 30 років. У зв'язку з цим робота з організації пунктів цього року почалася раніше.
У роботі пунктів задіяно більше волонтерів ніж у будь-який інший рік. Кожен хто бажає приєднатися до нашої роботи може залишити заявку за телефоном: 0800 303 999 або на сайті. Також охочі допомогти за місцем можуть приносити одяг, їжу та медикаменти.
Інші новини
ПРОЄКТ «СОЦІАЛЬНИЙ ХЛІБ» ПРОДОВЖУЄ ВЛАСНОРУЧ ВИПІКАТИ СВІЖИЙ ТА СМАЧНИЙ ХЛІБ, ПІДТРИМУЮЧИ МЕШКАНЦІВ ОДЕСИ ТА ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
24.06.2026
КАПЕЛАНСЬКИЙ ПАТРУЛЬ, МІСТО ОДЕСА, ТА PROJECT VICTORY UKRAINE ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДСНС
23.06.2026